تبلیغات
لایک لینک - ترفندهای پول درآوردن از طریق اینستاگرام

داشتن ۱۳۰ میلیون کاربر فعال در همه جهان یکی از بهترین قانع کننده ترین دلایل برای کسب درآمد از اینستاگرام است.
اینستاگرام کار را با اشتراگ گذاری عکس زیبا شروع کرد. ولی بعد از مدتی امکانات خود را توسعه و به کاربران امکان به اشتراک گذاشتن فیلـم های ۱۵ ثانیه ای را نیز داد. همین خصوصیت به کاربر یاری می نماید تا بیزینس خود را رونق ببخشد و از طریق این شبکه اجتماعی درآمدزایی داشته باشد.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

برای این منظور، باید در همان ابتدا دو کار را انجام دهید:

۱. تعداد فالوئرهای خود را ارتقا دهید
این کار ضرورت بسیاری دارد. فالوئرهای شما در اینستاگرام در واقع مشتری های بالقوه هستند . پس ، ابتدا به دنبال راهی برای افزایش تعداد فالوئرهای واقعی باشید. منظور از «واقعی» افرادی هستند که کار دارند و پیج های بیهوده نیستند.


۲. از هشتگ مصرف بکنید
از هشتگ های ساده و خوانا مصرف بکنید تا فالوئرها به راحتی شما را پیدا کنند. هشتگ به شما این امکان را می دهد تا کاربرانی که دنبال کننده شما نیستند نیز بتوانند پست شما را ببینند.
پیش از هرکاری این را هم بدانید که لینک ها در اینستاگرام قابل کلیک نیستند. ولی چنانچه پست های اینستاگرام را در توئیتر، فیس بوک یا تامبلر به اشتراک بگذارید، می توانید روی آنها کلیک بکنید . لینک های شما باید به گونه ای باشند که به راحتی در حافظه کاربران اینستاگرام باقی بماند. بعلاوه، صفحه مقصد نیز باید برای نسخه تلفن همراه طراحی شده باشد.

از دیگر مزیت های کوتاه به یآدم اندنی بودن لینک ها این است که خودتان هم می توانید به راحتی آن را روی عکس زیبا یا فیلم جذاب ی موردنظر وارد بکنید .


در ادامه مطلب، ترفندهای فروش محصولات در این شبکه اجتماعی، ارائه خدمات به کاربران، معرفی فروش کتاب، فروش ربطه ای و کسب درآمد از طریق برگزاری وبینار در اینستاگرام را برایتان توضیح داده ایم.


راههای بازاریابی در اینستاگرام , درآمدزایی از اینستاگرام

ترفندهای فروش کالاها در اینستاگرام


افزایش تعداد فهرست ایمیل
کار را با زیاد کردن تعداد دریافت کننده های ایمیل های گروهی شروع کنید. برای مخاطبین لینک هایی را ارسال بکنید که در صفحه آنها قطعا عکـس یا فیلـم یی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اید هم موجود است.


۱. لید مَگنت* را با اضافه کردن عکـس یا فیلم جذاب کامل بکنید . به طور مثال، اگر قرار است کتاب الکترونیک بفروشید، از جلد آن اسکرین شات بگیرید. یا اگر فیلم دیدنی ی آموزش ی ارائه می دهید، ۱۵ ثانیه از بخش جالب آن را با کاربران به اشتراک بگذارید.

* لید مَگنت، محصول یا خدماتی است که فروشنده اینترنتی به مشتری بالقوه خود ارائه می دهد تا در عوض آدرس ایمیل او را دریافت نماید .


۲. پیام شخصی بسازید و از کاربران بخواهید مشترک شما شوند. می توانید یک فیلـم ی ۱۵ ثانیه ای بسازید و کاملا خلاصه به کاربران دلیل اینکه چرا باید مشترک شما شوند را توضیح دهید.


۳. آیا از طرف فالوئرها پاسخی دریافت می بکنید ؟ از کاربران اجازه بگیرید که آیا می توانید از جواب آنها برای تضمین بیشتر و تبلیغ کار خود مصرف بکنید ؟ پس عکسی از بهترین فسمت جواب آنها بعلاوه نام و وب سایتشان بگیرید در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


۴. گاهی از ترفندها و کاربردهای محصول یا خدمات خود را برای کاربران بنویسید. این می تواند همچون تیزر تبلیغاتی عمل نماید و سبب اشتیاق بیشتر کاربران برای یادگیری یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن محصول بشود.


۵. از قشنگ ترین بخش فرم اشتراک خود اسکرین شات بگیرید از مردم بپرسید که آیا تمایل دارند در توصیف این عکـس با شما همراهی کنند.


فروش محصول
آیا محصول دیجیتال یا فیزیکی می فروشید؟ در اینجا برای فروش بیشتر آنها در اینستاگرام راهکارهایی برای شما داریم.


۶. در اینستاگرام پیش فروش راه بیندازید: با عکـس یا فیلم جذاب ، تیزر تبلیغاتی از محصول تهیه بکنید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. با این ترفند، مشتری را وسوسه می بکنید تا بداند چه محصولی را قرار است معرفی بکنید . برای اینکه کمی غلو کرده کنجکاوی کاربر را بیشتر غلغلک داده باشید، برای محصول هشتگ تعریف بکنید .


۷. برای محصول خود فیلم جذاب ی تبلیغاتی ۱۵ ثانیه ای بسازید. این را در نظر داشته باشید که در این ۱۵ ثانیه باید بهترین خصوصیات ی محصول خود را معرفی بکنید و URL کوتاه شده وب سایت خود را هم اعلام بکنید .


۸. چنانچه از طرف مشتری ها فیلم زیبا یی دارید که از محصولات شما سپاسگزاری می نماید ، برای ضمانت بیشتر کیفیت محصول خود، آن را به صورت فیلم دیدنی در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


۹. با عکس جالب مشتری ها کاربرانی که از کالاها شما استفاده می کنند و عکس جالب ها را برای شما ارسال کرده اند، کلاژ بسازید در اینستاگرام به اشتراگ بگذارید. برای آنها هشتگ نیز تعریف بکنید .


۱۰. عکس زیبا های اینستاگرام مشتری های خود را در آلبومی در وب سایت به اشتراک بگذارید. اما ابتدا از آنها مجوز بگیرید. با این کار به مشتری های اقطعا لی نشان می دهید چه افرادی مشتری های شما هستند این به فروش بیشتر یاری می نماید .


راههای بازاریابی در اینستاگرام ,ترفندهای اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه


ارائه خدمات
اینستاگرام برای بیزینس هایی که بر پایه خدمات هستند ، راهکارهای بسیاری دارد، فرق ی ندارد که طراح وب یا حسابدار باشید. در ادامه تعدادی از آنها را برایتان نوشته ایم که به گسترش شغل شما کمک می کنند.


۱۱. اینستاگرام را به پروفایلی برای ارائه سرویس به مشتری ها تبدیل بکنید . این کار می تواند با اشتراک گذاشتن اسکرین شات هایی از طراحی های گرافیکی شما، آخرین عروسی که آن را برگزار کرده اید یا فیلم جذاب یی از خواندن نامه ای از طرف مشتریِ راضی باشد. فرقی نمی نماید . با اهمیت این است از حساب کاربری ایستاگرام خود به عنوان سند موفق یت استفاده بکنید .


۱۲. مشتری های موردنظر را فالو بکنید و تمام کارهای آنها را مورد ارزیابی قرار دهید.


۱۳. برای خدمات خود تبلیغات بسازید. به طور مثال، می توانید در فیلم دیدنی ی ۱۵ ثانیه ای مشکلی را توضیح دهید و بگویید محصول شما چگونه می تواند آن را برطرف نماید .


۱۴. از مشتری های خود بخواهید عکسی ثبت کنند که نشانگر مساله آنها در استفاده از هشتگ خاصی است. در عوض به آنها اعلام بکنید که برنده، به مدت ۳۰ دقیقه مشاوره از شما دریافت خواهد کرد. برنده، مشتری شما خواهد شد و محصول شما را خریداری خواهد کرد. بازنده مشتاق می شود تا بیشتر در مورد شما بداند.


۱۵. از نامه های قدردانی مشتری ها عکس جالب بگیرید در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


تبلیغ فروش کتاب
اگر نویسنده کتاب یا فقط فروشنده کتاب های مختلف هستید، ممکن است راهکارهای زیر به شما کمک کند تا مشتری های بیشتری برای خود پیدا بکنید .


۱۶. از تحلیل ها و نظرات منتقدان که به کتاب موردنظر ۵ ستاره داده اند، عکـس بگیرید به همراه بخشی از متن کتاب، با فالوئرها به اشتراک بگذارید. این کار به شما اجازه می دهد تا از زبان دیگران از کتاب یا محصول خود تعریف بکنید .


۱۷. از نوشته های جالب کتاب عکس زیبا بگیرید یا از نوشته های آن تصویر سازی بکنید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. این باعث تشویق بیشتر خواننده برای خرید کتاب می شود.


۱۸. مسائل تصویر ی از متن کتاب تهیه بکنید که تنها در صورت تحقیق متن کتاب بتوان به آنها جواب داد. می توانید برای یاری به کاربر، صفحه ای که سوال را از آن بیرون کشیده اید، ذکر بکنید تا سبب شادی کاربر بشود.


۱۹. از فروش های ویژه و تخفیف های خود عکس زیبا بگیرید در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


۲۰. چنانچه نویسنده کتاب هستید، بخشی از کتاب را خودتان بخوانید و به صورت فیلم جالب ی ۱۵ ثانیه ای در اینستاگرام به اشتراگ بگذارید.


راههای بازاریابی در اینستاگرام , درآمدزایی از اینستاگرام

کسب کار در اینستاگرام


برگزاری وبینار
برگزاری وبینار یکی از بهترین راهنمای ها برای فروش محصول است. اینروش بسیار خوب از ایمیل و وب وب سایت جواب می دهد. هر چه تعداد حاضرین در سمینارهای آنلاین بیشتر باشد، درصد فروش بیشتر خواهد بود. برای اصلاح وبینار در ادامه چند ترفند نوشته ایم.


۲۱. برای وبینار فیلم زیبا ی ۱۵ ثانیه ای تبلیغاتی بسازید. اگر این فیلم زیبا از برنامه اصلی باشد بسیار خوبتر است تا بتواند اشتیاق حاضرین را هم به خوب ی نمایش دهد.


۲۲. در مورد تاریخ وبینار گرافیک های یادآوری ارسال بکنید . همچنین ، گرافیک هایی هم برای نمایش زنده بودن وبینار بسازید و به اشتراک بگذارید.


۲۳. اگر از وبینار قبلی، بازخورد خوب مثبتی دریافت کردید، از آن عکس جالب بگیرید و با کاربران به اشتراک بگذارید.


۲۴. از چیزهایی که فقط شرکت کننده ها در وبینار به طور رایگان دریافت می کنند عکس جالب بگیرید در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


۲۵. چنانچه در وبینار بیشتر از سخن گو دارید (همچون هنگ اوت گوگــل پلاس) از چهره تمام آنها عکـس بگیرید و به صورت کلاژ در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


ارتقا فروش رابطه ای
فروش رابطه ای یکآموزش بازاریابی است که مالک بیزینس به واسطه ها برای معرفی بازدیدکنندگان یا خریداران ، انعام می دهد. این سیـستم چهار بازیگر اصلی دارد: کالا، شبکه، ناشر و مشتری. برای گسترش فروش رابطه ای از طریق اینستاگرام می توانید ازآموزش های زیر کمک بگیرید.


مد نظر داشته باشید که برای به اشتراک گذاری هر کدام از لینک ها دو مورد در اختیار دارید: لینک کردن به نقد هایی که برای محصول فروش رابطه ای نوشته شده اند یا لینک به محصول اصلی. چنانچه از لینک های رابطه ای مصرف می بکنید باید مسائل زیر را در نظر داشته باشید.


۲۶. علاقه اشتیاق واقعی از خرید محصولی که برای آن واسطه شده اید را با عکس و فیلـم های زیاد نشان دهید تا فالوئرها را برای داشتن آن محصول تحریک بکنید .


۲۷. عکس زیبا یا فیلم زیبا یی از نتیجه یا کاربرد محصول خریداری شده در اینستاگرام بگذارید. کاربران از اینکه نظرات فردی که قبلا از محصول موردنظرشان استفاده کرده و نتیجه بهتر آن را دیده باشد، استقبال می کنند.


۲۸. فیلم جذاب ی ۱۵ ثانیه ای بسازید تا کاربر مشتاق شود به لینک موردنظر شما برود در مورد محصول مورد تبلیغ شما بیشتر تحقیق و اطلاعات کسب نماید .


۲۹. چنانچه از بین فالوئرها، کاربرانی هستند که می خواهند از طریق اینترنت درآمد کسب کنند، اسکرین شات هایی از نماینده های دیگر که زیرمجموعه چرخه رابطه ای شما و نماینده دوم فروش بعد از شما هستند را با آنها به اشتراک بگذارید تا بیشتر به این کار جذب شوند.


۳۰. برای افرادی که از طریق فروش رابطه ای شما خرید می کنند جایزه در نظر بگیرید. از جایزه ها فیلم دیدنی ۱۵ ثانیه ای بگیرید و با کاربران به اشتراک بگذارید.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
How can I increase my height after 18?
شنبه 14 مرداد 1396 09:12 ق.ظ
If you desire to improve your experience just keep visiting this
website and be updated with the hottest information posted here.
foot pain in the arch
یکشنبه 11 تیر 1396 05:17 ق.ظ
I comment each time I especially enjoy a article on a site or I have something to contribute to
the discussion. Usually it is a result of the passion communicated in the article
I looked at. And after this post لایک لینک - ترفندهای
پول درآوردن از طریق اینستاگرام.
I was moved enough to post a comment :-) I do have 2 questions for you if it's allright.
Is it only me or do some of the remarks appear like they are written by brain dead folks?
:-P And, if you are posting at other social sites, I'd like to follow everything
new you have to post. Would you list all
of all your public pages like your Facebook page, twitter feed, or linkedin profile?
https://carl4reynolds5.wordpress.com/category/leg-length-discrepancy/
دوشنبه 5 تیر 1396 10:02 ق.ظ
Right here is the right website for anybody who really wants to find out about this topic.

You know a whole lot its almost hard to argue with you (not that I actually would want
to?HaHa). You definitely put a fresh spin on a subject that has been written about for many years.
Excellent stuff, just wonderful!
http://stgarrett.sosblogs.com
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 01:47 ق.ظ
Hi there i am kavin, its my first time to commenting anywhere, when i read this article i thought i could also create
comment due to this sensible article.
manicure
شنبه 9 اردیبهشت 1396 11:59 ق.ظ
I do not even know how I stopped up right here, but I
believed this publish was once great. I do not know
who you might be but definitely you are going to a well-known blogger if you
happen to aren't already. Cheers!
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 05:37 ق.ظ
I don't even know how I ended up here, but I thought this post was good.
I do not know who you are but certainly you are going to
a famous blogger if you are not already ;) Cheers!
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 08:07 ب.ظ
Very good post. I absolutely appreciate this site. Continue the good work!
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 03:45 ب.ظ
Greetings from California! I'm bored to death at work so I decided to browse your site on my iphone during lunch
break. I really like the knowledge you provide here and can't wait to take a look when I get home.
I'm surprised at how quick your blog loaded on my cell phone ..
I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyways, amazing blog!
گردنبند مرغ آمین
شنبه 10 بهمن 1394 05:12 ب.ظ
با سلام

گردنبند مرغ آمین

از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد

با جنس استیل عالی

طراحی بی نظیر و شگفت انگیز

گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت

نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای

جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

برنامه دریافت جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود 32
جمعه 9 بهمن 1394 10:46 ب.ظ
ســــلام !
وبلاگتان زیباست!

ما برای کاربرانی که از آنتی ویروس نود 32 استفاده میکنند ، برنامه ای طراحی کردیم که بتوانند جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود 32 را تنها با یک کلیک دریافت کنند.
این برنامه نیاز به نصب ندارد و حجم آن کمتر از 100 کیلوبایت میباشد و هیچگونه تبلیغات مزاحم به همراه خود ندارد!
با دانلود این برنامه از این پس تنها با یک کلیک و در کمتر از 3 ثانیه جدیدترین یوزر و پسورد آنتی ویروس خود را دریافت کنید.
این برنامه کاملا رایگان میباشد و دائما پشتیبانی و آپدیت میشود.
امکاناتی دیگر مانند مشاهده قیمت ارز و طلا و مشاهده جدول لیگ برتر و ... نیز به نرم افزار اضافه میشود.
برای دانلود به وبلاگ ما بیایید.
لطفا برای حمایت از ما ، وبلاگ ما را لینک کنید.
موفق باشید
محمد
چهارشنبه 30 دی 1394 09:05 ق.ظ

کسب درآمد ماهانه بالای 1 میلیون تومان
100 درصد تضمینی

توجه : پس از وارد شدن به لینک ها 15 ثانیه صبر کنید و سپس روی دکمه ی
سبز رنگ "رد کردن تبلیغ" کلیک کنید.

لینک آموزش برای آقایان:

http://bit.do/toopfile1

لینک آموزش برای خانم ها:

http://bit.do/toopfile2
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

دامنه چیست ؟..........چهارشنبه 28 مهر 1395

روش تحقیق تاکسونومی..........یکشنبه 30 خرداد 1395

پروژه در مورد مرکز داده..........سه شنبه 4 خرداد 1395

کاسنی در طب سنتی..........دوشنبه 27 اردیبهشت 1395

متن موزیک حمید عسکری ایده آل..........پنجشنبه 23 اردیبهشت 1395

افزایش فروش در شرایط رکود و بازار دشوار..........دوشنبه 19 بهمن 1394

ترفندهای پول درآوردن از طریق اینستاگرام..........شنبه 12 دی 1394

گرفتن عکس سلفی با دوربین عقب گوشی های اندرویدی..........شنبه 13 تیر 1394

طراحی وبسایت تفریحی و طراحی سایت سرگرمی با بازدید بالا..........سه شنبه 8 اردیبهشت 1394

عادت های رایجی که باعث اضافه وزن می شوند ..........یکشنبه 23 فروردین 1394

دعوت رضا صادقی از دکتر ظریف ! ..........یکشنبه 23 فروردین 1394

چت روم خاله زنک و فارسی چت روم منتقل شدند ..........شنبه 22 فروردین 1394

عکس جدید فریبا نادری در اینستاگرام ..........سه شنبه 18 فروردین 1394

جدیدترین مدل های تزیین سالاد الویه / سری ۱۱ ..........سه شنبه 18 فروردین 1394

جدیدترین عکسهای حمید فدایی مدل ایرانی ..........سه شنبه 18 فروردین 1394

همه پستها