تبلیغات
لایک لینک - طراحی وبسایت تفریحی و طراحی سایت سرگرمی با بازدید بالا

طراحی وبسایت تفریحی و طراحی وب سایت سرگرمی با بازدید بالا

خرید کریو

به جرأت می توان گفت عمومی ترین و فراگیرترین مصرف مردم از اینترنت حاوی مسائل تفریحی و سرگرمی است. به همین خاطر وب سایتهای تفریحی که ببهتر ی طراحی شده باشند و محتوا و مطالب آنها ببهتر ی تامین شود از پر بازدیدترین سایت های اینترنتی می شوند. از گیم های آنلاین گرفته تا اخبار عکس های جالب و جوک پیامک، چیزهایی می باشند که همواره برای عموم مردم جذابیت دارند و از طیف مخاطبان وسیع ی برخوردارند. هر شخصی با هر درجه ای از تحصیلات و موقعیت شغلی اجتماعی به گذراندن لحظاتی مفرح نیازمند است و قطعا هر از گاهی وقتها چشم ش به وبسایت های تفریح و سرگرمی می افتد و از مطالب امکانات آنها مصرف می نماید .


طراحی وبسایت تفریحی و طراحی سایت سرگرمی حاوی چه نوع سایتهایی است؟

سایت های تفریح و سرگرمی (entertainment web sites) را می توان به دو دسته کلی تقسیم کرد. یک دسته وب سایت های مختص گیم آنلاین و مسابقات آنلاین دسته دیگر سایت هایی که به تولید محتوای تفریحی و سرگرمی می پردازند. وبسایت های گیم آنلاین اکثرا کمتر بهبقیه زمینه های تفریحی می پردازند و به لحاظ طراحی هم ممکن است ساختار و امکانات مفرق ی داشته باشند، اما سایتهای تولید محتوای سرگرم کننده دامنه وسیع ی از سایتهای تفریحی را در بر می گیرند که اساس کار آنها ارائه همیشگی اخبار مطالب سرگرم کننده است و ممکن است بخش جنبی نیز در مورد گیم های آنلاین داشته باشند. پس ما در طراحی سایت 24 زمان ی راجع به وبسایت تفریحی سرگرمی حرف می کنیم بیشتر سایتی مد نظرمان است که محتوای تفریحی و سرگرمی تولید و منتشر می نماید که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.
سایتهای تفریحی عموما حاوی چه نوع محتوا امکاناتی هستند ؟

اخبار خاص جذاب: محتوای این بخش از وب سایت های تفریحی با وب سایت های خبری مفرق است و بیشتر به اخبار اتفاقات خاصی می پردازد که حتی عنوان آنها باعث کنجکاوی جذب مخاطب است. به ویژه چنانچه این اخبار حاوی عکس ویدیویی از آن اتفاقات نیز باشد.تصاویر و ویدیو: خود عکسها و ویدیوها نیز می توانند حامل چیزهای جالب و مفرحی باشند. شبیه آنچه که اکثرا ٌ در شبکه های اجتماعی شاهد انتشار به اشتراک گذاشتنشان هستیم.افراد مشهور : یکی از امکانات وبسایت های تفریح سرگرمی پرداختن به افراد مشهور است. آخرین اخبار اطلاعات راجع به بازیگران سینما تلویزیون، خواننده ها ستارگان ورزشی همراه با آلبوم تصاویر و مصاحبه های آنها و حتی شایعاتی که در مورد آنها وجود دارد، یکی از پر مخاطب ترین بخشهای وب سایت های سرگرمی جهان ست.عبارات بزرگان داستانهای کوتاه پند آموز: بی شک یکی از جذاب ترین پرطرفدارترین بخش های وب سایت های تفریحی است که هم باعث نشاط روح روان می شود و هم می تواند بسیار آموزنده باشد و در زندگی خوانندگان مفید واقع شود.طنز، لطیفه پیامک های سرگرم کننده: نکات و مطالبی بسیار کوتاه که در قدیم بیشتر بصورت دهان به دهان و امروزه بیشتر تلفن همراه به موبایل بین مردم می چرخد. سایت های تفریح و سرگرمی بهترین محل برای جمع آوری و انتشار آنها است قطعا مورد استفاده کاربران بسیاری قرار می گیرند.و .... : دامنه موضوعات مختلف ی که می تواند برای مردم جنبه تفریح و سرگرمی داشته باشد فراتر از اینهاست وبسایت های تفریح سرگرمی به فراخور بضاعت و خلاقیت به آنها می پردازند از آنها در جهت فراهم کردن لحظاتی مفرح برای عموم مخاطبانشان بهره می برند.
سایتهای تفریح سرگرمی چگونه درآمد کسب میکنند؟

مدل درآمدی وبسایت های سرگرمی بنا به طیف وسیع مخاطبان و ارتقا آمار بازدیدشان، بیشتر بر پایه تبلیغات است. یعنی وقتی یک وبسایت تفریحی بصورت همیشگی خوب به جذب تعداد بسیاری از بازدیدکنندگان در روز و ماه سال شود، می تواند بهترین محل برای تبلیغ وبسایتها کالاها تجاری باشد. در این بین وبسایتهای سرگرمی دیگر فروشگاههای اینترنتی ممکن است بهترین مشتریان تبلیغ در اینگونه وبسایتها باشند. علاوه بر فروش بنرها و اطلاعیه های تبلیغاتی، خود مالکان و مدیران وب سایت های تفریح سرگرمی هم می توانند نسبت به فروش اقلام و محصولات متعدد متناسب با بازدیدکنندگانشان اقدام کنند.

طبیعتا مهمترین هدف وبسایت تفریحی کسب آمار بالا و همیشگی بازدیدکنندگان است. قطعا برای جذب تبلیغات و کسب درآمد، آمار بازدید باید زیاد و همیشگی باشد. پس جذب بازدیدکننده نو حفظ بازدیدکنندگان قبلی باید از مهمترین سیاستهای مدیران این وبسایتها باشد. ولی علاوه بر روش مدیریت سایت، روش طراحی وبسایت های تفریح و سرگرمی بسیار با اهمیت است که طراحی سایت 24 تجربه معرفت خوب ی از آن دارد و در ادامه به مهمترین نکات آن می پردازیم.
مهمترین خصوصیات ی طراحی سایت های تفریحی موفق چیست؟

1. طراحی سایت قالب آن باید بر طبق آخرین معیارها الگوریتمهای گوگــل باشد تا محتوای وب سایت تفریحی بخوب ی در نتایج جستجوی گـوگل ارتقا پیدا نماید . جذب بازدید کننده از موتورهای جستجو بهترین روش برای جذب بازدیدکننده نو و ارتقا آمار بازدیدهای وب وب سایت تفریح سرگرمی است.2. سرعت لود شدن صفحات و مطالب باید آنقدر مناسب باشد که بازدیدکننده متحمل طاقـت نامتعارفی نشود. زیرا بازدیدکننده ای که به قصد تفریح وارد سایت شما می شود چندان جدیتی ندارد و هر آنچه باعث صبر خستگی او شود در واقع برایش ضدحال است نه تفریح. پس با توجه به رقابت شدید سایت های تفریحی، از وبسایت شما صرف نظر کرده صفحه وب سایت دیگری را باز می نماید .3. گرافیک و چیدمان محتوای مختلف در طراحی سایت تفریحی هم بسیار حائز ارزش است. طراحی گرافیکی چیدمان بخشهای مختلف وبسایت باید به گونه ای باشد که کاربر هم مطلب مورد نظر را براحتی ببینید و بخواند و هم نسبت به خواندن مطالب دیگر وب سایت جذب شود (تا آمار بازدید صفحات وبسایت ارتقا یابد) هم متوجه بنرهای تبلیغاتی سایت شود آمار کلیک بنرهای تبلیغاتی ارتقا یابد.
امکانات طراحی سایت تفریحی و سرگرمی

علاوه بر امکانات معمول در تمام سایتهای محتوایی، وجود امکانات زیر برای سایتهای تفریحی ارزش حیاتی دارد:

دسته بندی بخش های مختلف سایت و امکان نمایش هر دسته بصورت گرافیکی در صفحه اصلی
قراردادن ماژولهای مختلف در نقاط مختلف هر صفحه از وب سایت با قابلیت درج متن، لینک، عکس، ویدیو و بنرهای تبلیغاتی
ثبت و مدیریت نظر کاربران در مطالب سایت
درج عکس و ویدیو در تمامی صفحات و ماژولها
گالری تصاویر با امکان تعریف آلبومهای مختلف به تعداد نامحدود
درج مدیریت نظرسنجی ها
ارسال خبرنامه

خصوصیات ویژگی ها ی طراحی وبسایت تفریحی توسط طراحی سایت 24

ما در مجموعه طراحی وب سایت 24 دارای تجارب معرفت بهتر ی از سایتهای سرگرمی و تفریحی هستیم. بر این اساس ما ابتدا قالب معماری سایت را بصورتی کاملا منطبق با آخرین معیارها و الگوریتمهای گـوگل طراحی می کنیم تا وبسایت به لحاظ فنی کاملا آماده معرفی به گوگــل و ارتقاء در نتایج جستجوی گوگل باشد. علاوه بر آن ما می توانیم به مدیر یا مدیران سایت روش دهیم که چگونه به انتخاب کلمات کلیدی پر بازدید بپردازند چگونه محتوای مناسب آن کلمات را در وب سایت درج منتشر کنند تا بازدید بهتر ی از موتورهای جستجو بدست آورند. ضمن اینکه طراحی سایت 24 این قابلیت را نیز دارد که پروژه هایی برای ارتقاء وب سایت تفریحی و سرگرمی در موتورهای جستجو در کلمات کلیدی پر بازدید تعریف اجرا نماید .از نظر گرافیکی هم طراحی سایت 24 با طراحی اختصاصی قالب وب سایت شما، شکل و شمایل مفرق و منحصر بفردی نسبت بهبقیه سایتهای سرگرمی ایجاد می نماید معیارهای مهمی چون سادگی و قشنگ یی را با هدف افزایش جذابیت برای کاربران راحتی آنها در استفاده از وب سایت در آن لحاظ می نماید .یکی دیگر از نکات با اهمیت در طراحی وب سایت های سرگرمی چیدمان بخشهای مختلف سایت است که طراحی وبسایت 24 با مصرف از تجارب قبلی و تحلیل دقیق سایت های تفریحی خوب همچنین با توجه به انعطاف زیادی که در CMS اختصاصی خود دارد، سایت تفریحی شما را به گونه ای طراحی می نماید که قابلیت بالایی برای به اصطلاح به "دام انداختن کاربران" داشته باشید. به این مفهوم که هر کاربری که از هر منبعی به هر قسمت و مطلبی از وبسایت شما وارد شود، بعد از مطالعه آن مطلب قطعا به سمت مطالب دیگر هم جذب شود صفحات بیشتری از وبسایت شما را بازدید نماید . در این مورد نکات مفید ی از حیث نحوه مدیریت محتوای سایت نیز وجود دارد که در حین اجرای پروژه قطعا به اطلاع شما مدیر وبسایت عزیز می رسانیم.از دیگر ویژگی ها ی طراحی وبسایت های ما این است که سیـستم مدیریت محتوای ساده و سریعی را که از اساس بوسیله متخصصان ما مناسب برای زبان فارسی نوشته شده است در اختیار شما قرار می دهیم شما توسط آن قطعا با راحتی و سرعت محتوای سایت را ظهور می بکنید تصاویر و ویدیوهای خود را روی سایت قرار می دهید.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
آموزش آشپزی
دوشنبه 1 آبان 1396 02:11 ق.ظ
این مطلب تون هم خوب بود
foot pain
دوشنبه 13 شهریور 1396 01:15 ب.ظ
I like it when folks get together and share views.
Great blog, stick with it!
Foot Issues
جمعه 13 مرداد 1396 03:53 ب.ظ
I am extremely inspired together with your writing abilities and also with the
structure on your weblog. Is that this a paid theme or did you modify it your
self? Anyway keep up the nice quality writing, it's rare
to see a nice weblog like this one nowadays..
What is leg length discrepancy?
شنبه 7 مرداد 1396 07:12 ب.ظ
Appreciating the hard work you put into your website and in depth information you offer.
It's awesome to come across a blog every once in a while that isn't
the same old rehashed information. Great read! I've saved your site and I'm including your RSS feeds
to my Google account.
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 03:45 ق.ظ
Thanks for sharing your info. I really appreciate your efforts and
I will be waiting for your further post thanks once again.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آخرین پست ها

دامنه چیست ؟..........چهارشنبه 28 مهر 1395

روش تحقیق تاکسونومی..........یکشنبه 30 خرداد 1395

پروژه در مورد مرکز داده..........سه شنبه 4 خرداد 1395

کاسنی در طب سنتی..........دوشنبه 27 اردیبهشت 1395

متن موزیک حمید عسکری ایده آل..........پنجشنبه 23 اردیبهشت 1395

افزایش فروش در شرایط رکود و بازار دشوار..........دوشنبه 19 بهمن 1394

ترفندهای پول درآوردن از طریق اینستاگرام..........شنبه 12 دی 1394

گرفتن عکس سلفی با دوربین عقب گوشی های اندرویدی..........شنبه 13 تیر 1394

طراحی وبسایت تفریحی و طراحی سایت سرگرمی با بازدید بالا..........سه شنبه 8 اردیبهشت 1394

عادت های رایجی که باعث اضافه وزن می شوند ..........یکشنبه 23 فروردین 1394

دعوت رضا صادقی از دکتر ظریف ! ..........یکشنبه 23 فروردین 1394

چت روم خاله زنک و فارسی چت روم منتقل شدند ..........شنبه 22 فروردین 1394

عکس جدید فریبا نادری در اینستاگرام ..........سه شنبه 18 فروردین 1394

جدیدترین مدل های تزیین سالاد الویه / سری ۱۱ ..........سه شنبه 18 فروردین 1394

جدیدترین عکسهای حمید فدایی مدل ایرانی ..........سه شنبه 18 فروردین 1394

همه پستها